top of page

ZÁCHRANA DAT

Nabízím profesionální záchranu dat z iPhonu. Již řadu let se specializuji na opravy základních desek tohoto přístroje, proto narozdíl od značného množství servisů vím, jak se skutečně data z iPhonu zachraňují. Někdy je taková záchrana jednoduchá a stačí pouze vyměnit na dobu přenosu dat displej nebo baterii (samozřejmě levnější typ záchrany dat a tímto se u nás začíná). Velmi často ale dojde k problému na základní desce a v takové chvíli je nutné předat toto zařízení do rukou tam, kde ví co dělají. Například firmy, které zachraňují data z pevných disků, flash disků apod. jsou sice velmi zkušené ve svém oboru, ale nemají se záchranou dat z iPhonu zkušenosti, protože tady se  vyžadují naprosto odlišné postupy a znalosti.

 

Veškerá data v iPhonu jsou automaticky šifrována. Není možné z tohoto přístroje “něco” vyndat / odpájet a z “toho” data načíst. Jediné, co umí tyto informace zpětně dešifrovat do fotek, poznámek, tel. čísel a všeho ostatního je pouze tento váš iPhone. Proto je pro záchranu dat jediná možnost, aby tento přístroj plně nabootoval do systému, fungoval u něj dotyk a detekce kabelu. To je stav, do kterého musím přístroj pro záchranu dat uvést a zároveň kámen úrazu pro servisy, které se mikropájení nevěnují. K tomu, aby systém plně nabootoval je nutná funkčnost komponent, které jsou mezi sebou vzájemně provázány ( procesor, eeprom logický chip, Nand chip, NFC chip ) a jeden bez druhého by nás k datům nepustil i kdyby se vyměnil za nový. Právě proto je tento typ oprav velmi náročný.

 

Tyto opravy provádím během několika dní, nelze jej provést na počkání. Není pravidlem, ale často se k vám dostane zpět plně funkční zařízení ( v takovém případě předávám telefon a data si přenesete / zálohujete sami).

 

V případě, že data nelze předat formou funkčního telefonu, dostanete v ceně flash disk s fotkami (uloženými jednoduše ve složce) a se souborem zálohy z iTunes a návodem, jak tuto zálohu nahrajete do jiného iPhonu.

POZOR:

 

K opravě je nutné poskytnout Passcode k odemknutí telefonu (Apple ID nepotřebuji).

Bez znalosti Passcode NENÍ MOŽNÉ DATA ZACHRÁNIT.

Jednotná cena záchrany dat na všech zařízeních:   

5800,-

IMG_2673.jpeg
bottom of page