top of page

Oprava základní desky

Tento typ opravy patří mezi nejsložitější a jen malá část servisů jej umí provádět. Její složitost je důvod, proč většina servisů tento typ opravy ani nenabízí a často tato zařízení diagnostikuje jako neopravitelná (např. autorizovaný servis tento typ opravy neprovádí vůbec). Pokud vám bylo někde řečeno, že zařízení již opravit nelze nebo se oprava nevyplatí, doporučuji ještě zkusit diagnostiku / opravu u nás. Nabízím profesionálně diagnostikovaný problém.

Motiv.png

Na tyto závady se specializuji a řeším je na denní bázi. Z velké části je provádím formou b2b spolupráce pro servisy z celé republiky (lze ke mně zaslat Zásilkovnou) a také pro vás - koncové zákazníky. 

Určení ceny za opravu je individuální - stejný projev závady na stejném modelu (např. nečte sim kartu, nefunkční wifi atd. mohou způsobit různé komponenty, různá poškození desky a kombinace těchto faktorů). 

Cena diagnostiky: 390,-

V případě následné opravy je diagnostika zdarma

Obecně u nás platí, že cena opravy se na daném přístroji stále vyplatí. Pokud ne, je možnost v případě zájmu z obou stran přístroj vykoupit.

bottom of page