top of page

Možnosti výměny displeje

Firma Apple originální náhradní díly neprodává.

 

100% originální displej získáte pouze v autorizovaném servisu, ovšem za cenu násobně vyšší než u nás. My nabízíme tyto možnosti:

Originální repasovaný displej  - jediná možnost jak mít oficiální cestou originální displej mimo autorizovaný servis. Displej má originální barvy, dotyk i zobrazení a je vyměněno pouze vrchní sklo.

OLED displej - velmi kvalitní druhovýroba. Často nepoznatelná od originálu se stejnou technologií zobrazení. Pokud se liší, tak naprosto nepatrně.

 

Kvalitní druhovýroba - může se trochu lišit barevností, případně je někde malinko tlustší rámeček. Vhodné pro někoho, kdo nechce za displej vydávat vyšší častky a na iPhonu chce hlavně mít možnost fungovat. Někdy je rozdíl v podstatě neznatelný.

 

U přístrojů které disponují funkcí TrueTone tuto funkci zachováváme.

 

POZOR:

Od iPhonu 11 zavedl iPhone do telefonu funkci kdy software pozná, že byl měněn displej a zobrazuje hlášku o výměně displeje a jeho neoriginalitě v nastavení (viz foto). Tuto informaci zobrazuje i v případě použití originálního displeje. Technicky se jedná jen o to, že nesedí seriové číslo displeje se seriovým číslem telefonu. Na funkci to však nemá žádný vliv a po několika dnech se hláška skryje do informací o telefonu v nastavení. Jde pouze o jednu z mnoha nepříjemností, které Apple zavádí pro zákazníky, kteří chtějí opravu provést jinde než v jejich servisech.

Screenshot 2023-03-26 at 16.51.28.png
Screenshot 2023-03-26 at 16.51.43.png
bottom of page