top of page

Záchrana dat na iPhonu vyžaduje jiné postupy a vědomosti, než jaké nabízí společnosti zabývající se záchranou dat z harddisků, flash disků, počítačů apod.

 

Základní deska iPhone

Již několik let se specializuji na záchranu dat POUZE na těchto zařízeních i na úrovni mikropájení základních desek - tedy proces, který velká část servisů neovládá (autorizovaný servis dokonce ani nesmí) a díky tomu jsou šance na záchranu dat u mě mnohem vyšší než u konkurence.

Základní deska iPhone

U iPhonu jsou veškerá data automaticky šifrována a není technicky možné data zachránit jiným způsobem, než že iPhone nabootuje plně do systému a bude funkční obraz, dotyk a detekce kabelu. Data se z paměťového chipu zkrátka jiným způsobem kvůli šifrování načíst nedají. Pokud je základní deska fyzicky zdeformována a není možné opravit ani ji samotnou, jsem schopen klíčové komponenty (procesor, eeprom chip a paměťový chip - NAND) přepájet na druhou základní desku. Díky tomuto složitému procesu je ale možné zachránit data v podstatě z jakkoli deformovaného iPhonu.

Procesor iPhone CPU
bottom of page